Προϊόντα
Φώτα πλήρους φάσματος φυτών
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές φυτικών φώτων πλήρους φάσματος στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι υψηλής ποιότητας και ανταγωνιστικές τιμές.
Χαρακτηριστικό:
1. Τα Φώτα Φυτών Πλήρους Φάσματος παρέχουν στα φυτά τον ιδανικό συνδυασμό φωτός για την ενθάρρυνση της εύρωστης ανάπτυξης και των λαμπερών ανθοφοριών, κάτι που είναι απαραίτητο για τη συνολική τους υγεία.
2. Με τη βοήθεια της αιχμής-τεχνολογίας μας, μπορείτε να τροποποιήσετε την ένταση και το φάσμα του φωτός, προκειμένου να καλύψετε τις ατομικές απαιτήσεις των φυτών σας σε διάφορες φάσεις της ανάπτυξής τους.
3. Χρησιμοποιώντας τα κορυφαία-από--φώτα φυτών μας, θα μπορείτε να απολαύσετε τα πλεονεκτήματα του φωτισμού πλήρους φάσματος, που περιλαμβάνουν βελτιωμένη φωτοσύνθεση, ισχυρότερους μίσχους και υψηλότερη απόδοση λουλουδιών.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W |
| Μέγεθος | 30 εκ. 60 εκ. 120 εκ. 150 εκ |
| Τάση εισόδου | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Πλήρες φάσμα |
| CRI | >80 |
| Φωτεινή απόδοση | 140lm/w 160lm/w |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | 1IP65 |
|
Διάρκεια ζωής |
50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Αναλυτικές εικόνες:



χρήση:



Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: Φώτα πλήρους φάσματος, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
LED Grow Light για Pitaya Dragon FruitΔείτε περισσότερα> -
Σωλήνας ολοκλήρωσης σχήματος V T8 Φως φυτού πλήρους φάσματοςΔείτε περισσότερα> -
LED Grow Lights για εσωτερικό κήποΔείτε περισσότερα> -
1000W Greenhouse Full Spectrum Led Grow LightΔείτε περισσότερα> -
Φως καλλιέργειας φυτώνΔείτε περισσότερα> -
T20 Linkable Led Grow LightΔείτε περισσότερα>












