Προϊόντα
Φως καλλιέργειας φυτών
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές φωτός καλλιέργειας φυτών στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι υψηλής ποιότητας και ανταγωνιστικές τιμές.
Χαρακτηριστικό:
1. Η ένταση φωτός του Φωτός Καλλιέργειας Φυτών μας μπορεί να ρυθμιστεί, επιτρέποντάς σας να παρέχετε την ιδανική ποσότητα φωτός για την ανάπτυξη των φυτών σας σύμφωνα με τις ιδιαίτερες ανάγκες τους.
2. Το Φωτιστικό Καλλιέργειας Φυτών που παρέχουμε έχει ένα σχέδιο που είναι ταυτόχρονα σύγχρονο και κομψό, γεγονός που το καθιστά εξαιρετική προσθήκη σε κάθε εσωτερικό περιβάλλον κηπουρικής.
3. Ο Φωτισμός Καλλιέργειας Φυτών, που χρησιμοποιεί τεχνολογία LED που είναι ευγενικός προς το περιβάλλον, εξοικονομεί χρήματα στους λογαριασμούς ρεύματος ενώ ταυτόχρονα ενθαρρύνει την ανάπτυξη υγιών φυτών.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W/40W |
| Μέγεθος | 30 εκ. 60 εκ. 120 εκ. 150 εκ |
| Τάση εισόδου | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Πλήρες φάσμα |
| CRI | >80 |
| Φωτεινή απόδοση | 140lm/w 160lm/w |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | 1IP65 |
|
Διάρκεια ζωής |
50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Αναλυτικές εικόνες:



χρήση:



Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: φως καλλιέργειας φυτών, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα












