Προϊόντα
LED Grow Lights για εσωτερικό κήπο
1. Αυτό το φως ανάπτυξης είναι κατασκευασμένο από εύκαμπτη ράβδο φωτός. Με αδιάβροχο σχέδιο IP44. "η λωρίδα έχει ισχύ 45W. Τα φώτα τροφοδοτούνται με αρκετή ενέργεια και θερμότητα!"

Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
Πλεονεκτήματα:
-Κόκκινο φως: Το κόκκινο φως προάγει την ανάπτυξη των φυτών, τη βλάστηση, την ανθοφορία και την παραγωγή καρπών και παίζει πρωταγωνιστικό ρόλο στην ενίσχυση του χρώματος των φυτών και προάγει τη φωτοσύνθεση των φυτών.
-Μπλε φως: Το μπλε φως μπορεί να ενισχύσει τους χλωροπλάστες. Για να αποτρέψει την ανάπτυξη των φυτών, από την άλλη πλευρά, θα αντισταθεί στη φωτοσύνθεση.
-Υπεριώδης ακτινοβολία: Έχει αντισηπτική δράση και μπορεί να σκοτώσει τα βακτήρια που εμποδίζουν την ανάπτυξη των φυτών.
-Υπέρυθρο φως: Η ωρίμανση του καρπού τείνει να είναι ομοιόμορφη.
Προσδιορισμός
| Κατανάλωση ενέργειας | 80W |
| Ποσότητα LED | LED 100 τεμ |
| Πλήρες φάσμα |
430~460nm (μπλε), 620~630nm (κόκκινο), 655~660nm (κόκκινο), 3000K & 6000K, 730nm (IR), 380-410nm (UV) |
| Χρώματα LED |
Κόκκινο 68 ΤΕΜ Μπλε 12 ΤΕΜ Λευκό 6 ΤΕΜ Ζεστό Λευκό 8 ΤΕΜ UV 2 ΤΕΜ IR 4 ΤΕΜ |
| Μέγεθος προϊόντος | 12,2*8,3*1,8 ίντσες (31*21*4,5 εκ.) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 14,3*11,7*2,5 ίντσες (36,4*29,8*6,5 εκ.) |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
| Συχνότητα εργασίας | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής | 50,000 Ώρες |
| OEM / ODM | καλως ΗΡΘΑΤΕ |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Περιεχόμενο πακέτου: | 1 * LED Ανάπτυξη Φως 1 * Κιτ κρεμάστρας 1 * Καλώδιο ρεύματος 1 * Κουτί από χαρτόνι |
Περισσότερη λεπτομέρεια






Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: φώτα led ανάπτυξης για εσωτερικό κήπο, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα










