Προϊόντα
Φως LED πλήρους φάσματος
1.Χρησιμοποιήστε υψηλής ποιότητας led Epi, με μεγάλη διάρκεια ζωής. Σχέδιο διπλού τσιπ, κάνει φως με ισχυρή φωτεινότητα.
2.100 τμχ LED διπλών τσιπ. Αναλογία: Κόκκινο 68 τμχ. Μπλε 12 τεμ. 3000k 8 τεμ. 6000k 6τμχ. UV 2 τεμ. IR 4 τεμ
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
1.Χρησιμοποιήστε υψηλής ποιότητας led Epi, με μεγάλη διάρκεια ζωής. Σχέδιο διπλού τσιπ, κάνει φως με ισχυρή φωτεινότητα.
2.100 τμχ LED διπλών τσιπ. Αναλογία: Κόκκινο 68 τμχ. Μπλε 12 τεμ. 3000k 8 τεμ. 6000k 6τμχ. UV 2 τεμ. IR 4 τεμ
3.630nm+μπλε460nm+UV+IR+3000K+6000K, πολλαπλού φάσματος
4.Κατάλληλο για υδροπονία, κηπουρική, θερμοκήπιο.
Προσδιορισμός
| Κατανάλωση ενέργειας | 80W |
| Ποσότητα LED | LED 100 τεμ |
| Πλήρες φάσμα |
430~460nm (μπλε), 620~630nm (κόκκινο), 655~660nm (κόκκινο), 3000K & 6000K, 730nm (IR), 380-410nm (UV) |
| Μέγεθος προϊόντος | 12,2*8,3*1,8 ίντσες (31*21*4,5 εκ.) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 14,3*11,7*2,5 ίντσες (36,4*29,8*6,5 εκ.) |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
| Συχνότητα εργασίας | 50/60Hz |
| Διάρκεια Ζωής | 50,000 Ώρες |
| OEM / ODM | καλως ΗΡΘΑΤΕ |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
Περισσότερη λεπτομέρεια






Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: πλήρους φάσματος led grow light, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Ένα ζευγάρι:
1000W Greenhouse Full Spectrum Led Grow Light
Επόμενη:
LED Grow Lights για εσωτερικό κήπο
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-
T12 Grow Light TubeΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό καταστήματος Led 5000 Lumen για καλλιέργεια φυτ...Δείτε περισσότερα> -
Ηλιακός Grow ΦώταΔείτε περισσότερα> -
Λαμπτήρας ανάπτυξης φυτώνΔείτε περισσότερα> -
200/300 LED E27 Full Spectrum Plant Grow LightΔείτε περισσότερα> -
LED Grow Πλήρης φάσμα λαμπτήραςΔείτε περισσότερα>












