Προϊόντα
IP 65 Αδιάβροχο φωτιστικό αγελάδας
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές αδιάβροχου φωτισμού αγελάδας ip 65 στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.
χαρακτηριστικό:
1. Αυτό το αδιάβροχο φωτιστικό αγελάδας IP 65 έχει σχεδιαστεί για να αντέχει στις δύσκολες καιρικές συνθήκες, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και μακροζωία.
2. Με το υψηλό επίπεδο προστασίας από το νερό και τη σκόνη, αυτή η λύση φωτισμού είναι ιδανική για χρήση σε εξωτερικούς χώρους σε αγροκτήματα και βοσκοτόπια.
3. Ο ενεργειακά-αποτελεσματικός σχεδιασμός αυτού του φωτισμού αγελάδας συμβάλλει στη μείωση του κόστους ηλεκτρικής ενέργειας παρέχοντας παράλληλα φωτεινό και αξιόπιστο φωτισμό για τα ζώα.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Μέγεθος | 60cm 120cm |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Φωτεινή απόδοση (LM/W) | 140LM/W |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Υλικό | Κάλυμμα υπολογιστή αλουμινίου Body+ |
| Τάση εισόδου (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac με ρυθμιζόμενο και 0-10V |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Led chip | Επιστάρ 2835 |
| Χαρακτηριστικό | χωρίς τρεμόπαιγμα |
Αναλυτικές εικόνες:





Χρήση:


Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: ip 65 αδιάβροχο φωτιστικό αγελάδας, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα












