Προϊόντα
Φως εκτροφής βοοειδών
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές φωτιστικών εκτροφής βοοειδών στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.
χαρακτηριστικό:
- Ο Φωτισμός Εκτροφής Βοοειδών έχει σκοπό να βελτιώσει την ανάπτυξη και την υγεία των βοοειδών σας παρέχοντάς τους την ιδανική ποσότητα φωτός για την ευημερία τους-. Αυτό θα τους επιτρέψει να αναπτυχθούν και να ευδοκιμήσουν.
- Χρησιμοποιώντας-την αιχμή της τεχνολογίας μας, θα μπορείτε να παρέχετε στα βοοειδή σας μια ατμόσφαιρα άνετη και χωρίς άγχος-, που τελικά θα έχει ως αποτέλεσμα αυξημένη παραγωγικότητα και συνολική ευτυχία.
- Επειδή είναι ενεργειακά-αποτελεσματικός και μακράς
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 9W 18W 23W |
| Μέγεθος | 60 εκ. 120 εκ. 150 εκ |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Φωτεινή απόδοση (LM/W) | 140LM/W |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Υλικό | Κάλυμμα υπολογιστή αλουμινίου Body+ |
| Τάση εισόδου (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac με ρυθμιζόμενο και 0-10V |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Led chip | Επιστάρ 2835 |
| Χαρακτηριστικό | χωρίς τρεμόπαιγμα |
Αναλυτικές εικόνες:





Χρήση:


Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: φως εκτροφής βοοειδών, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Πουλερικά LED ελαφρύ κοτόπουλο coop φωτισμό για την παραγ...Δείτε περισσότερα> -
Μπορούν τα κοτόπουλα να δουν υπεριώδες φωςΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό σωλήνα LED για υπόστεγο εκτροφής κοτόπουλουΔείτε περισσότερα> -
Φωτισμός βοοειδώνΔείτε περισσότερα> -
30W 1800mm IP67 LED Tube Dimmable Light for Chicken FarmΔείτε περισσότερα> -
Αδιάβροχο φως LED T8 για πουλερικάΔείτε περισσότερα>












