Προϊόντα
Φως παραγωγής βοείου κρέατος
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές λαμπτήρων παραγωγής βοείου κρέατος στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι υψηλής ποιότητας και ανταγωνιστικές τιμές.
χαρακτηριστικό:
- Το Beef Production Light έχει σχεδιαστεί για να παρέχει βέλτιστες συνθήκες φωτισμού για τα βοοειδή, προάγοντας την υγιή ανάπτυξη και ανάπτυξη.
- Με τις ρυθμιζόμενες λειτουργίες φωτεινότητας και χρονοδιακόπτη, αυτό το προϊόν επιτρέπει στους αγρότες να προσαρμόζουν το πρόγραμμα φωτισμού ανάλογα με τις συγκεκριμένες ανάγκες τους.
- Οι ενεργειακά-αποδοτικοί λαμπτήρες LED του The Beef Production Light όχι μόνο εξοικονομούν κόστος ηλεκτρικής ενέργειας αλλά διασφαλίζουν επίσης μια σταθερή και αξιόπιστη πηγή φωτός για τα ζώα.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Μέγεθος | 60 εκ. 120 εκ |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Φωτεινή απόδοση (LM/W) | 140LM/W |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Υλικό | Κάλυμμα υπολογιστή αλουμινίου Body+ |
| Τάση εισόδου (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac με δυνατότητα ρύθμισης ρύθμισης και 0-10V dimmable |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Led chip | Επιστάρ 2835 |
| Χαρακτηριστικό | χωρίς τρεμόπαιγμα |
Αναλυτικές εικόνες:





Χρήση:


Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: φως παραγωγής βοείου κρέατος, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Poultry Solar Light KitΔείτε περισσότερα> -
Φως για κοτόπουλο coopΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό σωλήνα LED ΧοιροτροφείουΔείτε περισσότερα> -
Φωτισμός πουλερικών για την ανάπτυξη των ζώωνΔείτε περισσότερα> -
Αδιάβροχο Led Poultry Tube για Φάρμα ΚοτόπουλουΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό πουλερικών IP67 T12 LED για ωοτόκες όρνιθεςΔείτε περισσότερα>












