Προϊόντα
Αδιάβροχο Led Poultry Tube για Φάρμα Κοτόπουλου
1.IK10 Προστασία, Υλικά 94V0 και Αδιάβροχο IP69K.
2. Σχέδιο κυλίνδρου πατέν, σανίδα αλουμινίου, περίβλημα PC/PMMA και καπάκια και κλιπ από ανοξείδωτο χάλυβα
3.SMD2835 Πηγή φωτός LED με προστασία παγκόσμιας ευρεσιτεχνίας.
4.Υψηλή αποτελεσματικότητα, +/- 5%, 120–160 lumens ανά watt.

Περιγραφή προϊόντος
Πρόγραμμα οδήγησης σταθερού ρεύματος 1,95% υψηλής απόδοσης με απόδοση φωτός 140 lm/W, που μειώνει τα έξοδα ισχύος κατά 10% έως 15%.
2. Ενσωματωμένη σχεδίαση αμαξώματος που είναι απαλλαγμένη από βρωμιές και καθαρίζεται εύκολα.
3.Αντοχή κατά της αμμωνίας και του διαβρωτικού αερίου, αδιάβροχη βαθμολογία IP69K.
4.When compared to light without a lens, the 3.160° beam angle with a lens has an unimformity of >0.8 and increases by >25%;
5. Αξιόπιστο, γνωστό πρόγραμμα οδήγησης μάρκας Inventronics
6. Five-year warranty and Lifespan L70>50000H.
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | AC85-277V |
| Εξουσία | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W ή προσαρμοσμένη ισχύς |
| Τύπος LED | SMD2835 |
| Αναλογία χρωμάτων | 2700K -6500K , Πλήρες φάσμα ή προσαρμοσμένο φάσμα |
| Τύπος σωλήνα | T5/T8/T10/T12 |
| Υλικό | Προφίλ αλουμινίου + διαφανές κάλυμμα υπολογιστή |
| Μήκος | {{0}}.6m/0,9m/1,2m/1,5m/1,8m/2,4mor προσαρμοσμένο μήκος |
| Εγγύηση | 3 χρόνια / 5 χρόνια |
Περισσότερες λεπτομέρειες
Εφαρμογή


Δημοφιλείς Ετικέτες: αδιάβροχο led σωλήνα πουλερικών για φάρμα κοτόπουλου, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα









