Προϊόντα
Πλυντήριο τοίχου LED 12W RGBW για γαμήλιο πάρτι
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές ράβδου πλυσίματος τοίχου led 12w rgbw για γαμήλιο πάρτι στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.
Χαρακτηριστικό:
1. Το 12W RGBW LED Wall Washer Bar είναι ένας ιδανικός εξοπλισμός για τη βελτίωση του φωτισμού οποιουδήποτε χώρου γάμου με πολύχρωμη και δυναμική εμφάνιση.
2. Ο βελτιωμένος και μοντέρνος σχεδιασμός αυτής της μπάρα πλυσίματος τοίχου είναι βέβαιο ότι θα εντυπωσιάσει τους επισκέπτες και θα προσφέρει μια ατμόσφαιρα που θα θυμάται για πολύ καιρό.
3. Το φωτιστικό LED που επιλέξατε μπορεί απλώς να βελτιώσει την ατμόσφαιρα της ειδικής σας περίστασης, καθώς συνοδεύεται από μια μεγάλη ποικιλία χρωματικών επιλογών και τη δυνατότητα αλλαγής των επιπέδων φωτεινότητας.
Προσδιορισμός:
| Μέγεθος | 100cm 120cm |
| Εξουσία | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Θερμοκρασία εργασίας (C) | -20~ 50 |
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα) | 50000 |
| Αξιολόγηση IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Όνομα προϊόντος | Φωτιστικό πλυντηρίου τοίχου LED |
| Τάση εισόδου | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Ελεγχος | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Βαθμός IP | IP65 για εξωτερικούς χώρους |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο- |
| Διάσταση | L250/ 500/1000*Π27*Υ48mm |
| Ελεγχος | Ελεγκτής Romote |
αναλυτικές εικόνες:




χρήση:


για εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: Πλυντήριο τοίχου 12w rgbw led για γαμήλιο πάρτι, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
24V Αρχιτεκτονικό Κτίριο Πρόσοψη Μπαρ Wallwasher LightΔείτε περισσότερα> -
Εξωτερικά φώτα Led πλυντηρίου τοίχουΔείτε περισσότερα> -
Φώτα πλυντηρίου τοίχου LedΔείτε περισσότερα> -
IP67 LED φωτιστικά πλυντηρίου τοίχουΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό Led χωνευτό πλυντήριο τοίχου IP67Δείτε περισσότερα> -
Αστικός Φωτισμός LED Φωτιστικό τοίχουΔείτε περισσότερα>












