Προϊόντα
24V Αρχιτεκτονικό Κτίριο Πρόσοψη Μπαρ Wallwasher Light
1.Super Bright & Energy Saving
2. Αυτή η ράβδος εξωτερικού χώρου Wall Washer Light διαθέτει σκληρυμένο γυάλινο κάλυμμα και περίβλημα αλουμινίου υψηλής ποιότητας, το οποίο μπορεί να προσφέρει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και την οξείδωση διατηρώντας παράλληλα τη σταθερότητα των φώτων ασφαλείας LED μακροπρόθεσμα.

Χαρακτηριστικό του προϊόντος
1.Super Bright & Energy Saving
2. Αυτή η ράβδος εξωτερικού χώρου Wall Washer Light διαθέτει σκληρυμένο γυάλινο κάλυμμα και περίβλημα αλουμινίου υψηλής ποιότητας, το οποίο μπορεί να προσφέρει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και την οξείδωση διατηρώντας παράλληλα τη σταθερότητα των φώτων ασφαλείας LED μακροπρόθεσμα.
3. Αυτή η εξωτερική μπάρα μπορεί να αντέξει τις καιρικές συνθήκες, τη βροχή ή το χιόνι, χάρη στα φώτα εξωτερικού χώρου IP65, αδιάβροχη πιστοποίηση.
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ
| Εξουσία | 18W |
| Πηγή φωτός | LED OSRAM |
| Τάση εισόδου | DC24V |
| Χρώμα | 2200-6000K, RGB, RGBW |
| Πτυχίο φακού | 10*30 μοίρες / 10 * 45 μοίρες / 10 * 60 μοίρες |
| Αξιολόγηση IP | IP 65 |
| Μέγεθος | Μ1000* Π41* Υ26 χλστ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
ΟΘΟΝΗ ΕΙΚΟΝΑΣ
Περισσότερες φωτογραφίες:


Συχνές ερωτήσεις
Q1. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α: Εξαρτάται από την ποσότητα. Γενικά χρειάζονται περίπου 15 ημέρες μετά την πληρωμή της κατάθεσης για να το κάνουμε
ολοκληρώστε την παραγγελία. (Εκτός προσαρμοσμένων προϊόντων)
Ε2. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτός led;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο.
Ε3. Δέχεστε OEM ή ODM; Μπορείτε να μας βοηθήσετε να φτιάξουμε το χρωματικό κουτί με το λογότυπο;
Α: Ναι, καλώς ήρθατε, μπορούμε να κάνουμε για εσάς.
Q4. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου σε προϊόν led;
Α: Ναι. Ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας
Δημοφιλείς Ετικέτες: 24v αρχιτεκτονικό κτήριο πρόσοψης μπαρ τοίχου φως, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Φωτιστικό πλυντήριο τοίχου LED RGBWΔείτε περισσότερα> -
DC24V Υπαίθριο πλυντήριο τοίχου LedΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό πλυντηρίου τοίχου χωνευτό Led 24WΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό πλυντηρίου τοίχου LED 36WΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό πλυντηρίου τοίχου RGB DMX για πλυντήριο αυτοκιν...Δείτε περισσότερα> -
Γραμμικό φωτιστικό πλυντηρίου τοίχου LedΔείτε περισσότερα>










