Προϊόντα
Μονάδα LED στρογγυλού δίσκου
1,28 LED υψηλής ποιότητας με ζεστό λευκό φως 3000K και απόδοση 1000 lumens
2.Χαμηλή κατανάλωση ισχύος 12W για ενεργειακή απόδοση και εξοικονόμηση κόστους
3.Λειτουργεί με 110-130V AC τάση και είναι ρυθμιζόμενο για ευέλικτο έλεγχο φωτισμού

Χαρακτηριστικά
1,28 LED υψηλής ποιότητας με ζεστό λευκό φως 3000K και απόδοση 1000 lumens
2.Χαμηλή κατανάλωση ισχύος 12W για ενεργειακή απόδοση και εξοικονόμηση κόστους
3.Λειτουργεί με 110-130V AC τάση και είναι ρυθμιζόμενο για ευέλικτο έλεγχο φωτισμού
4. Κατασκευασμένο από υλικό αλουμινίου (μεταλλική βάση) και έχει εξωτερική διάμετρο ∅61,42mm (2,42 in) για εύκολη εγκατάσταση
5.Περιλαμβάνει ένα θερμικό γράσο HY510 (5gr) και μια 6-ιντσών ασπρόμαυρη τροφοδοσία ρεύματος για μεγαλύτερη ευκολία
6. Κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών φωτισμού.
7. Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, υψηλή ενεργειακή απόδοση.
Προδιαγραφές
| Προϊόν | Μονάδα LED |
| Μάρκα | Λιτχάρμπορ |
| Αριθμός LED | 28 |
| Ισχύς σε βάτ | 12W |
| Τάση | %7β%7β0%7δ}V AC |
| Φωτεινή ροή | 1000 lumens |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 3000 K (Ζεστό λευκό) |
| Με ροοστάτη | Ναί |
| Υλικό | Αλουμίνιο (Μεταλλική βάση) |
| Συστατικά πακέτου | Μονάδα LED |
| Ασπρόμαυρη τροφοδοσία 6 ιντσών | |
| Θερμικό γράσο HY510 (5gr) | |
| Εξωτερική διάμετρος | ∅61,42 mm (2,42 ίντσες) |
| Εσωτερική διάμετρος (τρύπα) | ∅12,75 mm (0,5 ίντσες) |
| Υψος | 5 mm (0,19 ίντσες) |
Περισσότερες λεπτομέρειες


Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: Μονάδα LED στρογγυλού δίσκου, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Μονάδα LED PCB Smd 5730 2835 3030Δείτε περισσότερα> -
SMD Led Λάμπα PCB Module 5730 2835Δείτε περισσότερα> -
Rgbw Led Injection ModuleΔείτε περισσότερα> -
Smd Led Modul InjectionΔείτε περισσότερα> -
Μονάδα πλακέτας συναρμολόγησης Smd Led Pcb PcbaΔείτε περισσότερα> -
3smd Injection LED Module για διαφημιστικό φωτισμόΔείτε περισσότερα>









