Προϊόντα
Μονάδα πλακέτας συναρμολόγησης Smd Led Pcb Pcba
1. Ασφαλές στοιχείο κυκλώματος έξυπνου ελέγχου
2. Υψηλής ποιότητας τσιπ που εκπέμπει φως
3. Ανθεκτικό υπόστρωμα αλουμινίου
4.Διάφορα μοντέλα διαθέσιμα
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά
1. Ασφαλές στοιχείο κυκλώματος έξυπνου ελέγχου
2. Υψηλής ποιότητας τσιπ που εκπέμπει φως
3. Ανθεκτικό υπόστρωμα αλουμινίου
4.Διάφορα μοντέλα διαθέσιμα
Προδιαγραφές
| Είδος | Τσιπ PCB plus SMD LED |
| Υλικό | Βάση Αλουμινίου |
| Τάση | DC24V |
| Ισχύς σε βάτ | 12W |
| Πατατακι | SMD5730 |
| Ποσότητα LED | 50 ΤΕΜ |
| Θερμοκρασία | -20 ~ συν 85 C |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Λέξεις-κλειδιά | Πλακέτα κυκλώματος PCB |
| Διάμετρος | 18 εκ |
| Χρώμα CCT | 2700K-7000K |
Περισσότερες λεπτομέρειες


Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: Μονάδα πλακέτας συναρμολόγησης smd led pcb pcba, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Ένα ζευγάρι:
PCB πλακέτα LED μονάδα
Επόμενη:
Μονάδα LED Bulb DOB
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει








