Προϊόντα
Γραμμική μονάδα LED
1.Ιδανικό για ασανσέρ, γραφεία, σπίτι, συσκευές κρυφού φωτός.
2.Εύκολη εγκατάσταση.
3.Εξοικονόμηση ενέργειας έως και 60 τοις εκατό.
4. Χωρίς ακτινοβολία IR και UV.
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά
1.Ιδανικό για ασανσέρ, γραφεία, σπίτι, συσκευές κρυφού φωτός.
2.Εύκολη εγκατάσταση.
3.Εξοικονόμηση ενέργειας έως και 60 τοις εκατό.
4. Χωρίς ακτινοβολία IR και UV.
5. Χωρίς υδράργυρο.
Προδιαγραφές
| Ονομαστική κατανάλωση ενέργειας | 10W |
| Ονομαστική τάση λειτουργίας | 210…240V |
| Ισοδύναμο λαμπτήρα φθορισμού | 18W |
| Αξιολογημένη αποτελεσματικότητα | 145 lm/W |
| Συχνότητα λειτουργίας | 50…60 Hz |
| Ρεύμα λειτουργίας | 0,086Α |
| Συντελεστής ισχύος | 0,99 |
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Αριθμός LED | 82 |
| Ονομαστική φωτεινή ροή (6000K) | 1450lm |
| Ονομαστική φωτεινή ροή (6000K) | 1450lm |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K 4000K 6000Κ |
Περισσότερες λεπτομέρειες


Εφαρμογή
Δημοφιλείς Ετικέτες: led linear module, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Ένα ζευγάρι:
Μονάδα LED Floodlight
Επόμενη:
SMD 3528 10W Round Smd Led Pcb Board
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-
Στρογγυλή μονάδα LED 136Δείτε περισσότερα> -
Μονάδα 3LED 5730 με φακόΔείτε περισσότερα> -
Μονάδα φωτισμού δρόμου υψηλής ισχύος LedΔείτε περισσότερα> -
SMD 3528 10W Round Smd Led Pcb BoardΔείτε περισσότερα> -
Μονάδα πλακέτας συναρμολόγησης Smd Led Pcb PcbaΔείτε περισσότερα> -
1,5w Signage Indoor Led ModuleΔείτε περισσότερα>










