Προϊόντα
Ενέργεια εξοικονόμηση οδηγός PCB πίνακας
1.Circuit Board.100led White, Πίνακας φωτός οδήγησης
2.Τσιπ SMD2835
3.Ταχύτητα φωτός
4.Η θερμιδική αξία είναι μικρή
5. Υψηλή σταθερότητα της πηγής φωτός.
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά
1.Circuit Board.100led White, Πίνακας φωτός οδήγησης
2.Τσιπ SMD2835
3.Ταχύτητα φωτός
4.Η θερμιδική αξία είναι μικρή
5. Υψηλή σταθερότητα της πηγής φωτός.
Προδιαγραφές
| Είδος | Τσιπ PCB plus SMD LED |
| Ονομασία προϊόντος | Πλακέτα κυκλώματος LED 100mm 50W 100led |
| Υλικό | Βάση Αλουμινίου |
| Τάση | AC220V |
| Ισχύς σε βάτ | 50W |
| Πατατακι | SMD{0}}/5730/3030 |
| Ποσότητα LED | 100 τεμ |
| Διάμετρος | 100 χλστ |
| Θερμοκρασία | 6000-6500k |
Περισσότερες λεπτομέρειες



Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: πρόγραμμα οδήγησης εξοικονόμησης ενέργειας πλακέτα pcb, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Αποστολή ερώτησής












