Προϊόντα
Έξυπνος φωτισμός με αισθητήρα ανθρώπινου σώματος – Λωρίδες LED ντουλαπιού, κομοδίνου & διαδρόμου
✔ Επιλογές πολλαπλών-μεγεθών – Ευέλικτα μήκη για ντουλάπια, ντουλάπες ή διαδρόμους
✔ Διπλοί αισθητήρες – Αυτόματη-ενεργοποίηση στο σκοτάδι όταν ανιχνεύεται κίνηση
✔ Μπαταρία υψηλής χωρητικότητας- - Μεγάλη διάρκεια λειτουργίας (έως 3000 mAh)
✔ Μοντέρνος σχεδιασμός – Κομψό ασημί φινίρισμα με ανθεκτικά υβριδικά υλικά
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές έξυπνων φωτιστικών αισθητήρων ανθρώπινου σώματος – λωρίδες LED ντουλαπιού, κομοδίνου και διαδρόμου στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.

✔ Πολλαπλές-Επιλογές μεγεθών– Ευέλικτα μήκη για ντουλάπια, ντουλάπες ή διαδρόμους
✔ Διπλοί Αισθητήρες– Αυτόματα-ενεργοποιείται στο σκοτάδι όταν ανιχνεύεται κίνηση
✔ Μπαταρία υψηλής χωρητικότητας-- Μεγάλη διάρκεια λειτουργίας (έως 3000 mAh)
✔ Μοντέρνος Σχεδιασμός– Κομψό ασημί φινίρισμα με ανθεκτικά υβριδικά υλικά
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Διαθέσιμα Μεγέθη | 200mm / 400mm / 600mm (Προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος) |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου + ABS + PC + PMMA |
| Τύπος αισθητήρα | Ανθρώπινη κίνηση + Αίσθηση φωτός περιβάλλοντος |
| Ανίχνευση απόστασης | Λιγότερο ή ίσο με 3 μέτρα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1100mAh / 1500mAh / 2200mAh / 3000mAh (Επιλογές) |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000 K (Ζεστό λευκό) / 4000 K (Ουδέτερο λευκό) / 5000 K (Ψυχρό λευκό) |
| Διεπαφή εισόδου | Πληκτρολογήστε-C |
Καθέκαστα:






Δημοφιλείς Ετικέτες: έξυπνος φωτισμός αισθητήρα ανθρώπινου σώματος – ντουλάπι, λωρίδες led δίπλα στο κρεβάτι και διάδρομο, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Επιτοίχια Πακέτα Led 120W Επιφανειακά Ip65Δείτε περισσότερα> -
0-10V Dimmable T8 LED Light TubeΔείτε περισσότερα> -
Προκλητικό φως ασφαλείας κίνησηςΔείτε περισσότερα> -
Μετατροπέας πλέγματος ανεμογεννητριώνΔείτε περισσότερα> -
Κίτρινο Αντι-UV σωλήναΔείτε περισσότερα> -
Γραμμικό φως LED Tri-proof BattenΔείτε περισσότερα>












