Προϊόντα
Red Light Therapy 660NM 630NM
,2. Επιλέξτε με 660nm 630nm και 850nm 830nm
, 3. Μεγάλη διάρκεια ζωής: 50000 ώρες
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

χαρακτηριστικό:
- Ανακουφίστε από τον πόνο και τη φλεγμονή.
- Μπορεί να συνδεθεί απευθείας με την τάση AC 85-265V.
- Έλεγχος με πίνακα ή τηλεχειριστήριο.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 300W 900W 1500W 4800W |
| Μέγεθος | 300W: 318*216*62mm,900W:915*195*62mm, 1500W:915*298*62mm,4800W:1810*478*62mm |
| Μήκος κύματος | 630 nm,660 nm, 810 nm, 830 nm,850 nm |
| Λειτουργία | Ανακουφίστε τον πόνο και τη φλεγμονή |
| μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος πίνακα ή τηλεχειριστήριο |
| PF | >0.90 |
| Γωνία δέσμης | 30 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP40 |
| Υλικό | Κάλυμμα υπολογιστή αλουμινίου Body+ |
| Τάση εισόδου (V) | 85-265V AC |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Led chip | Επιστάρ 2835 |
| Χαρακτηριστικό | χωρίς τρεμόπαιγμα |
Αναλυτικές εικόνες:






Χρήση:



Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:
Δημοφιλείς Ετικέτες: θεραπεία κόκκινου φωτός 660nm 630nm, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-
Συσκευή θεραπείας με κόκκινο φως Red Near Infrared 660nm ...Δείτε περισσότερα> -
Λάμπα θεραπείας με κόκκινο φως LEDΔείτε περισσότερα> -
LED Red Light Therapy Bulb RD30 MiniΔείτε περισσότερα> -
Θεραπεία 1000w κόκκινου υπέρυθρου φωτός LedΔείτε περισσότερα> -
Κόκκινο Πάνελ Φωτισμού Θεραπείας LED κοντά σε υπέρυθρες γ...Δείτε περισσότερα> -
Συσκευή θεραπείας με κόκκινο φωςΔείτε περισσότερα>











