Προϊόντα

Φωτιστικό UV LED για πάρτι
1. Εξαιρετικά λεπτή ιδέα ενσωμάτωσης, αλουμίνιο χύτευσης με χύτευση με καλή λειτουργία στη διάχυση θερμότητας, μειώνει τη διαφορά θερμοκρασίας και εξασφαλίζει τη σταθερότητα κατά τη διάρκεια ζωής.

Χαρακτηριστικά:
1. Εξαιρετικά λεπτή ιδέα ενσωμάτωσης, αλουμίνιο χύτευσης με χύτευση με καλή λειτουργία στη διάχυση θερμότητας, μειώνει τη διαφορά θερμοκρασίας και εξασφαλίζει τη σταθερότητα κατά τη διάρκεια ζωής.
2. Τσιπ Epistar SMD3030, εξοικονόμηση ενέργειας, προστασία περιβάλλοντος, υψηλή φωτεινότητα, εξαιρετική απόδοση χρωμάτων, το χρώμα των αντικειμένων φωτισμού είναι πιο ρεαλιστικά.
3. Υψηλής απόδοσης μονωμένο αδιάβροχο πρόγραμμα οδήγησης σταθερού ρεύματος, AC85-265V τάση εισόδου.
4. Αδιάβροχη βαθμολογία IP66. Διπλή αδιάβροχη σχεδίαση, παχύτερος αδιάβροχος δακτύλιος από καουτσούκ για να εξασφαλίσει τη στιβαρή αδιάβροχη ικανότητα.
Προδιαγραφές
| Ονομα προϊόντος | Φωτισμός led μαγικό πάρτι UV |
| Εξουσία | 50W |
| Πηγή φωτός | Epistar Chip 2835 SMD LED |
| Οπτική γωνία | 120deg, γωνίες θέασης |
| Διαστάσεις λαμπτήρα | 230 x 195 x 57 mm |
| Θερμοκρασία χρώματος | UV Μωβ / μπλε / πράσινο / RGB κ.λπ |
| CRI | Ra.>80 |
| PF | 0.90 |
| Τάση εισόδου | AC85-265V / 50-60Hz |
| Υλικά | Αλουμίνιο με χύτευση υπό πίεση. & tempered glass |
| Μονάδα φωτισμού | 5,000LM |
| Διάρκεια Ζωής | 30,000 ώρες |
| Εγγύηση ποιότητας | 2 χρόνια |
| Εφαρμογές | Φωτισμός εξωτερικού χώρου, Φωτισμός πάρτι, Φωτισμός μπαρ |
Περισσότερες φωτογραφίες




Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: Uv led προβολέας για πάρτι, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα







