Προϊόντα
Λωρίδες φωτός 365nm Uv Led
1. Διαθέσιμα UV365,UV395,UV405.
2. Ο τιμοκατάλογος βασίζεται σε 2oz FPC, πρωτότυπη ταινία μάρκας 3M, παχιά αντιστατική τσάντα συσκευασίας.
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά:
1, η λωρίδα LED SMD μας χρησιμοποιεί βάση χαλκού και το τσιπ led είναι χρυσό σύρμα που παρέχει καλή διασπορά θερμότητας, μεγάλη διάρκεια ζωής και χαμηλή φωτεινή αποσύνθεση.
2, Our led chip is CRI>90Ra, we also can do CRI>80Ρα
3, Τα εύκαμπτα PCB μας είναι όλα υψηλής ποιότητας διπλά στρώματα PCB, τουλάχιστον 2 ουγγιές ή 3 ουγγιές σε συγκεκριμένα μοντέλα.
4, Απαιτούμε πάντα τον ίδιο αριθμό κάδου SMD LED για διαφορετικές παρτίδες παραγωγής για τον ίδιο πελάτη.
Προσδιορισμός
| Πηγή φωτός | Τσιπ led Epistar SMD2835 |
| led ποσοτητα/μετρο | 60 led/μέτρο |
| Τάση | DC12V, 24V |
| Εξουσία | 12 Watt/μέτρο |
| led chip CRI | CRI>90Ρα |
| Πλάτος PCB | Πλακέτα pcb πλάτους 10 mm |
| Κατάταξη IP | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Χρώμα | R/Y/B/G/W/WW/CW/P/UV |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση με CE Rohs |
| Πακέτο | 5 μέτρα ανά ρολό, 3M κόλλα στο πίσω μέρος |
| Lumen/M | 100lm/w |
| διάρκεια ζωής | 50000 ώρες |
Περισσότερες φωτογραφίες




Εφαρμογές

Δημοφιλείς Ετικέτες: Λωρίδες φωτός led 365nm UV, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Ένα ζευγάρι:
Φως σωλήνα UV
Επόμενη:
Λωρίδα Uv Led 405nm
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-
Led Light Uv 200w 500wΔείτε περισσότερα> -
Λάμπα UV-C 6W 287nmΔείτε περισσότερα> -
1ft USB UV Blacklight σωλήναςΔείτε περισσότερα> -
T8 LED Ultra-Violet (UV-A) φως σωλήναΔείτε περισσότερα> -
395nm UV ενσωματωμένο φως σωλήνα T5 LED με απρόσκοπτηΔείτε περισσότερα> -
UV Black Light Tube για Dark PartyΔείτε περισσότερα>










