Προϊόντα
Εξωτερικά φώτα RV LED
1. Αυτό το φως βεράντας RV έχει ένα περίβλημα από κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας, ενσωματωμένη θερμική διαχείριση και αποτελεσματική ψύκτρα για μακροχρόνια χρήση.
2. Για την αποφυγή οπτικών τυφλών σημείων και ατυχημάτων, τα εξωτερικά φώτα RV έχουν εξάπλωση ακτινοβολίας 65 μοιρών οριζόντια και 69 μοιρών κάθετα.

Χαρακτηριστικά:
1. Αυτό το φως βεράντας RV έχει ένα περίβλημα από κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας, ενσωματωμένη θερμική διαχείριση και αποτελεσματική ψύκτρα για μακροχρόνια χρήση.
2. Για την αποφυγή οπτικών τυφλών σημείων και ατυχημάτων, τα εξωτερικά φώτα RV έχουν εξάπλωση ακτινοβολίας 65 μοιρών οριζόντια και 69 μοιρών κάθετα.
3. Τα εξωτερικά φώτα RV με αντιθαμβωτικούς φακούς PC παρέχουν απαλό φωτισμό χωρίς ζάλη ή πόνο.
4. Αυτά τα φώτα τέντας RV είναι κατάλληλα για τροχόσπιτα, ρυμουλκούμενα, τροχόσπιτα και άλλα. Μπορεί να τοποθετηθεί σε διάφορα οχήματα όπως πυροσβεστικά οχήματα, βάρκες και λεωφορεία.
Προσδιορισμός προϊόντος:
| Watts | 10,8 W/PC, 21,6W/PAIR |
| Ακατέργαστο ρεύμα | 12V~ 0.9A/PC, 24V~0.45A/PC |
| Τάση | 9-36V DC |
| Αδιάβροχο | IP 67 Complian-Είσοδος σκόνης/νερού |
| Υλικό | 6063 Σώμα και ψύκτρα από κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας |
| Φακός | Αντιθαμβωτικός πολυανθρακικός φακός ανθεκτικός στην κρούση |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Διάρκεια ζωής | 50,000ώρες |
Περισσότερες φωτογραφίες




Εφαρμογές:

Συχνές ερωτήσεις
1, ποια είναι η πολιτική δειγμάτων σας;
Δείγμα διαθέσιμο με χρέωση, εάν κάνετε τακτικές παραγγελίες μετά από δειγματοληπτική δοκιμή, μπορούμε να σας επιστρέψουμε τη χρέωση δείγματος.
2, ποια είναι η περίοδος εγγύησης;
Τα προϊόντα μας με 1 χρόνο εγγύηση.
3, ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Συνήθως είναι 7-15 ημέρες, η μικρή παραγγελία θα είναι πιο γρήγορη.
Δημοφιλείς Ετικέτες: εξωτερικά φώτα led rv, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα












