Προϊόντα

Εσωτερικό φως 12 volt RV
Περίβλημα αλουμινίου. Ακρυλικός φακός
Διατίθεται σε οποιοδήποτε μήκος
Θερμοκρασία εργασίας:-40 βαθμοί έως συν 50 μοίρες
Διακόπτης αφής αφής
Έγκριση vCE.RoHS
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά:
- Περίβλημα αλουμινίου. Ακρυλικός φακός
- Διατίθεται σε οποιοδήποτε μήκος
- Θερμοκρασία εργασίας:-40 βαθμοί έως συν 50 μοίρες
- Διακόπτης αφής αφής
- Εγκεκριμένο CE.RoHS
Προσδιορισμός προϊόντος:
| Ονομασία προϊόντος | Εσωτερικό φως RV |
| Τάση/Watt | DC12V 8W |
| Μέγεθος | Μ300* Π76 *Υ 8 χλστ |
| Ανοιχτό χρώμα | 3000K/4000K/6000K |
| Διακόπτης | διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης & αφής μείωσης φωτεινότητας |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εγγύηση | 3-5Έτη |
| Εγκατάσταση | επιφανειακή τοποθέτηση με βίδα ή ταινία 3M |
| Λέξη-κλειδί | RV LED Light Εσωτερικό 12V, Ανταλλακτικά τρέιλερ ταξιδιού για τροχόσπιτα |
| χαρακτηριστικό | Φως ταξιδιού με κινητήρα στο σπίτι |
Περισσότερες φωτογραφίες



Εφαρμογές:

Συχνές ερωτήσεις
Q1. Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για φως led;
Α: Ναι, η παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο της ποιότητας είναι ευπρόσδεκτη. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α: Γενικά, το δείγμα χρειάζεται 3-5 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 15 εργάσιμες ημέρες. Όλα εξαρτώνται από την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Ε3. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτός led;
Α: Οι παραγγελίες διαδρομής δεν έχουν όριο.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Εσωτερικό φως 12 volt rv, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Ένα ζευγάρι:
Φωτιστικό οροφής θόλου LED RV
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

