Προϊόντα
T6/ T5 Φωτισμός Πουλερικών LED Φωτισμός Πουλερικών 10W 48V
1. Αποτελείται από κόκκινο & μπλε & πράσινο χρώμα, καλό για την ανάπτυξη των κοτόπουλων.
2. Κόκκινο Χρώμα: Διεγείρει τη σεξουαλική ωριμότητα και την παραγωγή αυγών.
3. Μπλε & Κόκκινο Χρώμα: Διατηρήστε τα κοτόπουλα πιο ήρεμα, αποτρέψτε τη ζημιά στο ράμφισμα, προωθήστε την ανάπτυξη μυοϊνών και βελτιώστε τη μετατροπή της τροφής.
4,2835 SMD LED, 160-180lm/w, LM80 είναι διαθέσιμο.
5. Προσομοίωση του ηλιακού φωτός για τα κοτόπουλα.
6.CRI>95
T6/ T5 Φωτισμός Πουλερικών LED Φωτισμός Πουλερικών 10W 48V

Φωτισμός κρεατοπαραγωγής και περιστεριών με LED πλήρους φάσματος
Περιγραφή προϊόντος
T6 Φωτιστικό κλουβί κοτόπουλου Αδιάβροχο επίπεδο IP67
1) Πλήρης σωλήνας PC sately για αδιάβροχη βάση
2) Καθαρός υπολογιστής/94V-0. Δεν θα εξασθενίσει? Δεν θα σκάσει? Αντι-ασθενής βάση.
3) Σύνδεσμος: Nylon plus NBR για σφράγιση, CE, επίπεδο IP67
4) Αδιάβροχο τελικό καπάκι/94V-0 Δεν θα ξεθωριάσει. Αντι-ασθενής βάση.
| Ονομασία προϊόντος | κλουβιά λάμπα LED κοτόπουλου |
| Αριθμός παραγγελίας. | HT-T6DC06W18FB/B (2600K) |
| Εξουσία | 4-6W |
| Votalge | 48Vdc, χωρίς τρεμόπαιγμα 0Hz |
| Εξωτερικό πρόγραμμα οδήγησης |
Εργαστείτε με HT-PSD120WCC, ρυθμιζόμενο 120W |
| Διάσταση |
Σωλήνας T6, OD18mm, Μήκος 1200mm/1500mm/1800mm |
| Χρώμα | 2600-2800K |
| Κάλυμμα | Διαφανής |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Περισσότερες λεπτομέρειες


Εφαρμογή

Η Benwei προσφέρει μια ολοκληρωμένη λύση φωτισμού γιαΠτηνοτροφείο και Χοιροτροφείο καθώς και Μανιταρόσπιτο.Τώρα η Benwei έχει γίνει ειδικός στον τομέα των LED ζωικού κεφαλαίου και επίσης έχει γίνει ένας από τους μεγαλύτερους πωλητές στην αγορά των φώτων ζωικής καλλιέργειας.
Είμαστε οι κύριοι προμηθευτές φωτισμού σε όλο τον κόσμο.
FAQ
1.Ο φωτισμός LED ωφελεί τα πουλερικά;
Επειδή είναι ενεργειακά αποδοτικοί, πλήρους φάσματος και μεγάλης διάρκειας, οι λαμπτήρες με δίοδο εκπομπής φωτός (LED) χρησιμοποιούνται όλο και πιο συχνά σε κοτόπουλα σε όλο τον κόσμο.
2.Τι είδους φωτισμός είναι ιδανικός για κοτόπουλα;
Ένα απλό κοτέτσι στην πίσω αυλή απαιτεί απλώς ένα συμπαγές φως φθορισμού εννέα watt. Η παραγωγή αυγών θα αυξηθεί τις συντομότερες μέρες του χειμώνα, εάν συνδέσετε τη λάμπα σε ένα χρονόμετρο και ρυθμίσετε να ανάβει αρκετά νωρίς το πρωί για να παρέχει στα πουλιά 15 ώρες ηλιοφάνειας.
3. Μπορούν να χρησιμοποιηθούν φώτα LED για την εκκόλαψη αυγών κοτόπουλου;
Σε σύγκριση με τα DARK κοτοπουλάκια, τα αυγά κρεατοπαραγωγής που εκτέθηκαν σε φως LED είχαν μεγαλύτερη ικανότητα εκκόλαψης (90,12 τοις εκατό , P=0.03) και υψηλότερο ποσοστό μη ελαττωματικών νεοσσών (86.12 τοις εκατό , P{ {7}}.04) στην καταπακτή. Κατά τη διάρκεια της 14-ημέρας ανάπτυξης, παρατηρήθηκαν διαφορές μεταξύ των θεραπειών.
Δημοφιλείς Ετικέτες: t6/ t5 φωτισμός πουλερικών led φως πουλερικών 10w 48v, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα











