Προϊόντα
Φώτα Ranching
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές φώτων εκτροφής στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.
χαρακτηριστικό:
1. Το Ranching Lights παρέχει αντικείμενα που είναι ανώτερης ποιότητας και ανθεκτικότητας και είναι κατασκευασμένα για να αντέχουν για μεγάλο χρονικό διάστημα.
2. Οι λύσεις φωτισμού που παρέχουμε είναι αξιόπιστες και αποτελεσματικές και είναι ειδικά σχεδιασμένες για να καλύπτουν τις απαιτήσεις των κτηνοτρόφων.
3. Όταν αγοράζετε αγαθά από το Ranching Lights, μπορείτε να είστε σίγουροι ότι λαμβάνετε προϊόντα υψηλής ποιότητας-που θα προσφέρουν στην επιχείρησή σας στο ράντσο αυξημένη ασφάλεια και αποτελεσματικότητα.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Μέγεθος | 60 εκ. 120 εκ |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Φωτεινή απόδοση (LM/W) | 140LM/W |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Υλικό | Κάλυμμα υπολογιστή αλουμινίου Body+ |
| Τάση εισόδου (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac με δυνατότητα ρύθμισης ρύθμισης και 0-10V dimmable |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Led chip | Επιστάρ 2835 |
| Χαρακτηριστικό | χωρίς τρεμόπαιγμα |
Αναλυτικές εικόνες:





Χρήση:


Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: φώτα εκτροφής, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα












