Προϊόντα

Σωλήνας πουλερικών Led Light
led light σωλήνας πουλερικών

Για τους αγρότες, καλός φωτισμός πουλερικών μπορεί
1.Μειώστε τον φόρτο εργασίας
2..Χαμηλότερο κόστος αντικατάστασης
3. Αποτρέψτε το χρόνο διακοπής λειτουργίας
4.Εξοικονομήστε κόστος ενέργειας
5.Βοηθήστε να συμβάλετε σε ένα καλύτερο περιβάλλον
Η ζωή είναι πολύ πιο απλή με αξιόπιστο, υψηλής ποιότητας φωτισμό. Οι λύσεις φωτισμού μακράς διαρκείας είναι αυτές που είναι απλές στη συντήρηση και μπορούν να λειτουργήσουν χωρίς δυσκολία στις δύσκολες συνθήκες ενός πτηνοτροφείου. Ως αποτέλεσμα, ο φόρτος εργασίας, τα έξοδα αντικατάστασης και ο χρόνος διακοπής μειώνονται τελικά.
Περιγραφή προϊόντος
1. Βελτίωση της ζωικής παραγωγής και της ευημερίας
2.Ομοιόμορφη κατανομή φωτισμού.
3.Εύκολος καθαρισμός και εγκατάσταση.
4.Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
| Προδιαγραφές | Μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με τη ζήτηση |
| Μέγεθος | 2,6m(Σωλήνας T5 1,4m συν γραμμή 2×0,6m)/6w:Φ16mm,μήκος σωλήνα 1,4m,μήκος γραμμής 2×0,6m 2,9m(Σωλήνας T5 1,4m συν γραμμή 2×0,75m)/6w/8W:Φ16mm,μήκος σωλήνα 1,4m,μήκος γραμμής 2×0.75m |
| Φωτεινή ροή | 840lm 1120lm |
| Εξουσία | 6w 8w |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000k 3000k |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | >80 |
| Τάση εισόδου | DC48V (το ειδικό αίτημα μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Φωτεινή απόδοση | >140lm/W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25 βαθμός -----45 βαθμός |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Διάρκεια ζωής | >50000 ώρες |
| Εγκατάσταση | Πλαϊνή εγκατάσταση ανύψωσης σύρματος από πλαστικό χάλυβα αντίθετη βολή εγκατάστασης κλουβιού εγκατάσταση οροφής |
Περισσότερες λεπτομέρειες

Εκθεμα

Πολλά πλεονεκτήματα προέρχονται από τον φωτισμό. Εκτελεί τα ακόλουθα:
1.αυξάνει την όραση των πουλερικών
Το σωστό περιβάλλον φωτισμού ενισχύει αμέσως την όραση ενός πουλιού, γεγονός που αυξάνει την άνεση και την ικανότητά του να προσαρμόζεται στο περιβάλλον του.
2. βελτιώνει την απόδοση και την ευημερία
Η απόδοση και η καλή διαβίωση των πτηνών βελτιώνονται καθώς αυξάνεται η όραση των πουλερικών. Τα κέρδη σας στα πουλερικά θα μεγιστοποιηθούν και θα σας προσφέρουν τα επιθυμητά γεωργικά αποτελέσματα.
3. πληροί τις μοναδικές απαιτήσεις κάθε είδους πτηνού
Κάθε είδος πτηνού έχει ποικίλες απαιτήσεις φωτισμού. Τα στρώματα, τα κοτόπουλα κρεατοπαραγωγής, το μητρικό απόθεμα και οι εκτροφείς λειτουργούν διαφορετικά ανάλογα με την ποσότητα, το είδος και τη διάρκεια του φωτισμού.
Ας ρίξουμε μια πιο προσεκτική ματιά σε κάθε είδος πτηνού για να κατανοήσουμε καλύτερα τις απαιτήσεις τους.
FAQ
Q1. Είστε εργοστάσιο;
ΝΑΙ, το εργοστάσιό μας στην πόλη Shenzhen.
Ε2. : Θερμοκρασία χρώματος του φωτισμού LED;
2700/3000/3500/4000/4500/5000/5700/6000/6500K.
Ε3: Πιστοποιητικά για τον φωτισμό LED;
CE (EMC συν LVD) ROHS PSE και ούτω καθεξής.
Q4: Πόσο καιρό είναι η διάρκεια ζωής για τα προϊόντα LED;
50,000ΩΡΕΣ.
Q5: Lumens του φωτισμού LED;
100-180Το LM/W Διαφέρει με διαφορετικές σειρές.
Ε6: Εγγύηση για τον φωτισμό LED;
3-5Τα χρόνια εγγύησης εξαρτώνται από τα αιτήματα των πελατών.
Ε7: Μπορούν να παρασχεθούν τυχόν αξεσουάρ OEM όταν το τυπικό δεν λειτουργεί για εγκατάσταση;
Ναι, υποστήριξη OEM/ODM για το διαφορετικό αίτημα εφαρμογής.
Δημοφιλείς Ετικέτες: led light σωλήνας πουλερικών, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα

