Προϊόντα
Σωλήνες φωτισμού εκτροφής βοοειδών
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές σωλήνων φωτισμού εκτροφής βοοειδών στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.
χαρακτηριστικό:
1. Οι σωλήνες φωτισμού Cattle Farm που παρέχουμε προορίζονται να παρέχουν στα ζώα σας τον καλύτερο δυνατό φωτισμό, προκειμένου να διασφαλιστεί η μέγιστη ευημερία-και η παραγωγικότητά τους.
2. Η τεχνολογία LED που χρησιμοποιούμε στους σωλήνες μας τους επιτρέπει να παρέχουν-φως μεγάλης διάρκειας, ενώ παράλληλα μειώνουν το ποσό των χρημάτων που δαπανώνται για ρεύμα.
3. Επειδή οι σωλήνες μας είναι κατασκευασμένοι με ανθεκτικό υλικό, μπορούν να επιβιώσουν στις αυστηρές συνθήκες που επικρατούν σε μια πολυσύχναστη φάρμα αγελάδων.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Μέγεθος | 60cm 120cm |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Φωτεινή απόδοση (LM/W) | 140LM/W |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Υλικό | Κάλυμμα υπολογιστή αλουμινίου Body+ |
| Τάση εισόδου (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac με ρυθμιζόμενο και 0-10V |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Led chip | Επιστάρ 2835 |
| Χαρακτηριστικό | χωρίς τρεμόπαιγμα |
Αναλυτικές εικόνες:





Χρήση:


Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: σωλήνες φωτισμού φάρμας βοοειδών, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα












