Προϊόντα
Φώτα αχυρώνα για κοτόπουλα
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές φώτων αχυρώνα για κοτόπουλα στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι υψηλής ποιότητας και ανταγωνιστικές τιμές.
Χαρακτηριστικό προϊόντος:
- Για να διασφαλίσετε ότι οι κότες έχουν τον καλύτερο δυνατό φωτισμό, επιλέξτε φώτα LED που είναι ταυτόχρονα φωτεινά και ενεργειακά αποδοτικά.
- Μια δομή που είναι και μακροχρόνια-και ανθεκτική στα στοιχεία προάγει τη μακροζωία σε τοποθεσίες που είναι εκτεθειμένες στα στοιχεία.
- Αυτή η δυνατότητα επιτρέπει τη δημιουργία εξατομικευμένων σχημάτων φωτισμού, τα οποία με τη σειρά τους ενθαρρύνουν την υγιή ανάπτυξη και την αυξημένη παραγωγή στις κότες.
Προσδιορισμός:
| Εξουσία | 9W 18W 23W 25W |
| Μέγεθος | 60 εκ. 120 εκ. 150 εκ |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Φωτεινή απόδοση (LM/W) | 140LM/W |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Γωνία δέσμης | 180 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP67 |
| Υλικό | Κάλυμμα υπολογιστή αλουμινίου Body+ |
| Τάση εισόδου (V) |
85-265V AC |
| Dimmable | Triac με δυνατότητα ρύθμισης ρύθμισης και 0-10V dimmable |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 50000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Led chip | Επιστάρ 2835 |
| Χαρακτηριστικό |
χωρίς τρεμόπαιγμα |
Αναλυτικές εικόνες:






Χρήση:

Έκθεση δοκιμής:

Σχετικά με εμάς:


Συσκευασία & Παράδοση:

Δημοφιλείς Ετικέτες: φώτα αχυρώνα για κοτόπουλα, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Φώτα LED για την τοποθέτηση ορνίθων πουλερικών αγρόκτημα ...Δείτε περισσότερα> -
Φωτισμός πουλερικών 12vΔείτε περισσότερα> -
Κοτέτσι με φώταΔείτε περισσότερα> -
Φως στο The Chicken CoopΔείτε περισσότερα> -
Φωτιστικό σωλήνα LED ΧοιροτροφείουΔείτε περισσότερα> -
Πουλερικά LED Tube Light ΑδιάβροχοΔείτε περισσότερα>












