Προϊόντα
Φως LED Dimmer Poultry
1. Μια αδιάβροχη βάση με πλήρη σωλήνα υπολογιστή.
2.PC/94V-0 καθαρό. Αντι-ασθενής βάση? δεν θα ξεθωριάσει? Δεν θα εκραγεί. Καλά αποτελέσματα σε ένα δύσκολο περιβάλλον
3. Χωρίς υδράργυρο και χωρίς απόρριψη επικίνδυνων σκουπιδιών
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά
1. Μια αδιάβροχη βάση με πλήρη σωλήνα υπολογιστή.
2.PC/94V-0 καθαρό. Αντι-ασθενής βάση? δεν θα ξεθωριάσει? Δεν θα εκραγεί. Καλά αποτελέσματα σε ένα δύσκολο περιβάλλον
3. Χωρίς υδράργυρο και χωρίς απόρριψη επικίνδυνων σκουπιδιών
4. Ικανότητα λειτουργίας σε χαμηλές θερμοκρασίες
5. Ο σωλήνας έχει απόδοση έως 120 lm/W και απόδοση φωτός 88%.
Προσδιορισμός
| Ονομασία προϊόντος | ροοστάτη λυχνία LED πουλερικών για πτηνοτροφείο για κοτόπουλα κρεατοπαραγωγής |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | AC85-277V |
| Εξουσία | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W ή προσαρμοσμένη ισχύς |
| Τύπος LED | SMD2835 |
| Αναλογία χρωμάτων | 2700K -6500K , Πλήρες φάσμα ή προσαρμοσμένο φάσμα |
| Τύπος σωλήνα | T5/T8/T10/T12 |
| Υλικό | Προφίλ αλουμινίου + διαφανές κάλυμμα υπολογιστή |
| Μήκος | {{0}}.6m/0,9m/1,2m/1,5m/1,8m/2,4mor προσαρμοσμένο μήκος |
| Εγγύηση | 3 χρόνια / 5 χρόνια |
Αναλυτικές εικόνες



Χρήση

Σχετικά με εμάς


Δημοφιλείς Ετικέτες: dimmer πουλερικών led φως, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-
Φωτισμός για αρμέγουσες αγελάδες Περισσότερο γάλαΔείτε περισσότερα> -
Φωτισμός για ΚατσίκεςΔείτε περισσότερα> -
Φως LED για αγελάδεςΔείτε περισσότερα> -
Φωτισμός LED για άλογαΔείτε περισσότερα> -
Τα φώτα LED μπορούν να αυξήσουν την παραγωγή γάλακτοςΔείτε περισσότερα> -
Φωτισμός Εσωτερικού ΥπόστεγουΔείτε περισσότερα>










