Προϊόντα
IP67 LED αδιάβροχο Grow LED σωλήνα φως για μανιτάρι σπίτι
1.Long Lifetime: Highly efficient LED with lifetime >50,000 ώρες,
2.IP67 αδιάβροχος δείκτης για πίδακα νερού υψηλής πίεσης
3. Ανθεκτικό σε υψηλή θερμοκρασία ατμού και αερίου αμμωνίας & Αντοχή σε διαρροές ατμού και νερού
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Χαρακτηριστικά:
1. Εξαιρετική διάχυση θερμότητας--Κάλυμμα από αλουμίνιο
2. High Brightness & low light attenuation-SMD LED
3. Ασφαλές--IP65 Αδιάβροχο, αποφύγετε την ηλεκτροπληξία
4. Το κόκκινο και μπλε LED κόκκινο φως προάγει τη φωτοσύνθεση, το σχηματισμό ανθοκυανιδίνης και χλωροφύλλης, που κάνει τα φυτά πιο φωτεινά
| Τάση | 100-277V |
| εξουσία | 18W |
| Συντελεστής ισχύος | 0.95 |
| Φωτεινό πέρασμα, | >2100lm |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | >83 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 βαθμός ~50 μοίρες |
| βαθμός προστασίας | ΙΡ67 |
| πηγή φωτός | SMD2835 |
| Μέγεθος προδιαγραφών (mm) | T8; 1200*30*34 T12: 1200*36*40 |
Περισσότερες λεπτομέρειες




Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: ip67 led αδιάβροχο φως σωλήνα led ανάπτυξης για μανιτάρι, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Επόμενη:
Φώτα ανάπτυξης μανιταριών LED
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-
IP67 LED ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΦΩΣΔείτε περισσότερα> -
6000K Αδιάβροχο Φωτιστικό LED Grow φυτών για φάρμα σπιτιώ...Δείτε περισσότερα> -
Agriculture LED Light Tube για μανιτάριαΔείτε περισσότερα> -
Φώτα ανάπτυξης σωλήνων φυτών εσωτερικού χώρουΔείτε περισσότερα> -
Vegetable Seeds Mushroom House Plants Tube LightΔείτε περισσότερα> -
Φώτα σωλήνα 25W LED για την ανάπτυξη μανιταριώνΔείτε περισσότερα>











