Προϊόντα
Φωτισμός ταινίας LED 220V 240V 5730 Ζεστό λευκό, μπλε, μωβ IP65 120LED/m
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές λωρίδων φωτός led 220v 240v 5730 θερμό λευκό, μπλε, μοβ ip65 120led/m στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.
Περιγραφή προϊόντων
Εξοπλισμένη με 120 φωτεινά LED 5730 ανά μέτρο και ανθεκτικό σχεδιασμό IP65, αυτή η λωρίδα 220V-240V παρέχει ζωντανό, πολύχρωμο φωτισμό (ζεστό λευκό, μπλε, μοβ) με σταθερή απόδοση, κατάλληλο τόσο για διακοσμητικό όσο και για λειτουργικό φωτισμό σε διάφορα περιβάλλοντα.

Λεπτομέρεια προϊόντων

| Εξουσία | 10 W ανά μέτρο |
| Αξιολόγηση IP | IP40 ή IP65 Αδιάβροχο |
| Τάση εισόδου | 85-265V ή 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα | 110-120lm/W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 μοίρες ~ 50 μοίρες |
| Μέγεθος | 5000*5mm, Πλάτος 5mm |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, Κίτρινο |
| LED | 240PCS 2835 LED , Epistar & Samsung |
| Υλικό | PVC +LED |
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Διάρκεια ζωής | 50000 ώρες |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Αναγνωρισμένος | TUV, CE, ROHS |
| Ελεγχος | Τηλεχειριστήριο |
Εφαρμογή προϊόντων


Δημοφιλείς Ετικέτες: led strip light 220v 240v 5730 hot white, blue, purple ip65 120led/m, China, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Φωτισμός ταινίας λωρίδας LEDΔείτε περισσότερα> -
Rgb Led Strip LightsΔείτε περισσότερα> -
220V Driverless Ip65 Waterproof Dot Free 100m Roll Cob Le...Δείτε περισσότερα> -
Φωτισμός ταινίας LED 300 LED 5 μέτρωνΔείτε περισσότερα> -
SL10-12V Λευκό LED Λωρίδα φωτός 1000 Lumens/m IP65Δείτε περισσότερα> -
Ευέλικτη λωρίδα LED COB - 12V/24V, 320-480 LED, Έξυπνος φ...Δείτε περισσότερα>











