Προϊόντα
Ασύρματη λάμπα νυχιών LED 72W Φορητή-Γρήγορη στέγνωμα
1.Ενσωματωμένη-μπαταρία, ασύρματη και φορητή.
2,72W υψηλής ισχύος με 48 χάντρες LED, μεταλλική βάση, οθόνη LCD.
3. Έξυπνος αισθητήρας υπερύθρων: ανάβει όταν τα χέρια είναι μέσα, σβήνουν όταν είναι έξω.
4.Χρονισμός τεσσάρων-ταχυτήτων (10/30/60/90 δευτερόλεπτα), λειτουργία αυτόματης μνήμης.
5. Τεχνολογία UV υψηλής-ανακλάσεως και κύπελλο φωτός χοάνης για γρήγορη, χαμηλή-πολυμερισμό θερμότητας.
6. Πλαϊνό φως και σχέδιο βάσης ποδιών, κατάλληλο τόσο για τα νύχια των χεριών όσο και για τα νύχια των ποδιών.
7. Πλήρως φορτισμένο για μία-χρήση, λύνει τα περισσότερα προβλήματα σκλήρυνσης με τζελ.
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές φορητών λυχνιών νυχιών LED ασύρματης 72W Quick-στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι υψηλής ποιότητας και ανταγωνιστικές τιμές.
Χαρακτηριστικά:
1.Ενσωματωμένη-μπαταρία, ασύρματη και φορητή.
2,72W υψηλής ισχύος με 48 χάντρες LED, μεταλλική βάση, οθόνη LCD.
3. Έξυπνος αισθητήρας υπερύθρων: ανάβει όταν τα χέρια είναι μέσα, σβήνουν όταν είναι έξω.
4.Χρονισμός τεσσάρων-ταχυτήτων (10/30/60/90 δευτερόλεπτα), λειτουργία αυτόματης μνήμης.
5. Τεχνολογία UV υψηλής-ανακλάσεως και κύπελλο φωτός χοάνης για γρήγορη, χαμηλή-πολυμερισμό θερμότητας.
6. Πλαϊνό φως και σχέδιο βάσης ποδιών, κατάλληλο τόσο για τα νύχια των χεριών όσο και για τα νύχια των ποδιών.
7. Πλήρως φορτισμένο για μία-χρήση, λύνει τα περισσότερα προβλήματα σκλήρυνσης με τζελ.
Παράμετροι προϊόντων
| Είδος | Προδιαγραφές / Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διαστάσεις | 250mm x 108mm x 210mm |
| Υποστήριξη | Προσαρμογή OEM & ODM |
| Χρωματιστά | Λευκό, Μαύρο, Ροζ |
| Μοντέλο | BW-NL20 |
| Μήκος κύματος | 395 nm |
| Τύπος βύσματος | ΗΒ / ΗΠΑ / ΕΕ / ΑΕ |
| Υλικό | PC & ABS |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 15000 mAh |
| Εξουσία | 72W |
| Μετρών την ώραν | 4 ταχυτήτων (10s, 30s, 60s, 90s Painless Mode) |
| Τάση εισόδου | 100–240 V, 50/60 Hz |
| Αξεσουάρ | Φωτιστικό νυχιών ×1, Προσαρμογέας ×1, Εγχειρίδιο οδηγιών ×1 |
Περιγραφή προϊόντων






FAQ
Ε1: Πόσο καιρό μπορεί να χρησιμοποιηθεί με πλήρη φόρτιση;
Με πλήρη φόρτιση (15000mAh), μπορεί να καλύψει μια πλήρη συνεδρία σκλήρυνσης νυχιών. Εάν χρησιμοποιείτε περίπου 30 δευτερόλεπτα ανά συνεδρία, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για περισσότερες από 60 φορές συνεχώς. Για προσωπική χρήση, μπορεί να υποστηρίξει πολλαπλές συνεδρίες νυχιών χωρίς συχνή φόρτιση.
Ε2: Μπορεί να στεγνώσει τα νύχια των ποδιών;
Ναί. Είναι σχεδιασμένο με πλευρικό φως και ειδική βάση ποδιών, επιτρέποντας ομοιόμορφη έκθεση στο φως στα νύχια των ποδιών για γρήγορο στέγνωμα, όπως και στα νύχια των χεριών.
Ε3: Είναι ο αισθητήρας ακριβής; Μπορεί να προκληθεί τυχαία;
Χρησιμοποιεί έναν υπέρυθρο έξυπνο αισθητήρα που είναι ευαίσθητος και ακριβής. Το φως ανάβει μόνο όταν τοποθετηθεί ένα χέρι ή πόδι μέσα και σβήνει αυτόματα όταν αφαιρεθεί. Η τυχαία ενεργοποίηση είναι σπάνια σε κανονική χρήση.
Δημοφιλείς Ετικέτες: Φορητή λάμπα νυχιών LED ασύρματη 72W Quick-Στεγνό, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερη, φθηνή, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Λάμπα Led High WattΔείτε περισσότερα> -
Λαμπτήρας αισθητήρα κίνησηςΔείτε περισσότερα> -
Flood Led Light Εξωτερικό Στάδιο 300WΔείτε περισσότερα> -
Φώτα κήπου LED Spike 30WΔείτε περισσότερα> -
Φώτα με προστασία από έκρηξη Led Blast Proof φώταΔείτε περισσότερα> -
Γωνιακό φως δαπέδου με δυνατότητα ρύθμισης ρύθμισης - ΜαύροΔείτε περισσότερα>










