Προϊόντα

Προστασία ματιών Φωτιστικό τάξης με σχέδιο γρίλιας
1. Μαυροπίνακας LED/φώτα τάξης που προστατεύουν τα μάτια.
2. Εξαιρετικά λεπτό σχέδιο, τσιπ υψηλής ποιότητας LED, προστασία ματιών χωρίς μπλε φως και απλή συναρμολόγηση και συντήρηση.

Χαρακτηριστικά προϊόντος
1. Φωτισμός τάξης με μαλακό φωτιστικό πλέγμα: Χρησιμοποιώντας ένα μαλακό τετράγωνο σχέδιο γρίλιας και μια πλάκα διάχυσης υψηλής ποιότητας, αυτό το είδος φωτισμού μπορεί να ελαχιστοποιήσει σημαντικά την αντανάκλαση της λάμπας και να απαλύνει το φως ενώ εξακολουθεί να παράγει ένα εξαιρετικό ομοιόμορφο εφέ φωτισμού.
2. Λαμπτήρες φωτισμού σχεδιασμού μάσκας μάσκας με χαμηλή λάμψη, διάχυσης πλάκας που προορίζονται για χρήση σε σχολικές τάξεις.
3. Πλήρες φάσμα, σφαιρίδια φωτός LED έντονης φωτεινότητας, που πλησιάζουν το φάσμα της ηλιοφάνειας, θωρακίζουν αποτελεσματικά τα μάτια και ανακουφίζουν την κούραση των ματιών.
4. Ένα ασφαλές τροφοδοτικό χωρίς στροβοσκόπιο με υψηλή απόδοση.
| Πηγή φωτός | RG0 |
| CRI | Πάνω από 97 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000K |
| UGR | Κάτω από 15 |
| Διάσταση | 1195x295x78χιλ. |
| Διάρκεια ζωής | 3 χρόνια |
| Φωτισμός επιφάνειας εργασίας | Πάνω από 460 Lux |
| Ομοιόμορφα | Πάνω από 0.8 |
| Εξουσία | 36W |
| Ονομαστική ισχύς | AC 200-240V ~ 50/60 Hz |
Περισσότερες λεπτομέρειες για φωτισμό led για αίθουσες διδασκαλίας:





Εγκατάσταση φωτισμού led για αίθουσες διδασκαλίας:


Σχέδιο:

Δοκιμή προσομοίωσης φωτισμού:

Δημοφιλείς Ετικέτες: Προστασία ματιών φως τάξης με σχέδιο γρίλια, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα

