Προϊόντα
Φως LED 240W υψηλής ποιότητας πλήρους φάσματος
Υψηλός συντελεστής ισχύος 0,95
Εξοικονόμηση ενέργειας & υψηλή φωτεινότητα
5.500 lumen εξαιρετικά φωτεινό
Ανώτερη απαγωγή θερμότητας
Μοναδικός σχεδιασμός, επιτύχει λάμψη 360 μοιρών
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος

Προσδιορισμός
| εξουσία | 15W /22W /28W |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
| Φωτεινή ΡΟΗ | 100lm/w |
| Ra | 80 |
| Υλικό | Αλουμίνιο συν pc |
| Τύπος LED | SMD 2835 |
| θερμοκρασία | 2700-6500K |
| Διάμετρος οπής | 600/900/1200 χλστ |
| Διάρκεια ζωής | 3 χρόνια |
Επισήμανση Σημείων
- Υψηλός συντελεστής ισχύος 0,95
- Εξοικονόμηση ενέργειας & υψηλή φωτεινότητα
- 5.500 lumen εξαιρετικά φωτεινό
- Ανώτερη απαγωγή θερμότητας
- Μοναδικός σχεδιασμός, επιτύχει λάμψη 360 μοιρών
Εμφάνιση λεπτομερών εικόνων








Δημοφιλείς Ετικέτες: 240w υψηλής ποιότητας led αυξανόμενο φως πλήρους φάσματος, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Ένα ζευγάρι:
Full Spectrum LED Grow Light T8 Tube για φυτό
Επόμενη:
LED T8 4FT Grow Light
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-
Βολβός καλαμποκιού Gu10Δείτε περισσότερα> -
Λάμπα καλαμποκιού Led 100 WattΔείτε περισσότερα> -
400 Watt Led Mogul BaseΔείτε περισσότερα> -
Λάμπα καλαμποκιού Led 45 WattΔείτε περισσότερα> -
45 Watt HID High Lumen LED Retrofit, EX39 Mogul Base - CC...Δείτε περισσότερα> -
Λαμπτήρας καλαμποκιού LED 54 WattΔείτε περισσότερα>










