Προϊόντα
Περπατήστε σε φωτιστικά Led Καταψύκτη
2. High brightness and energy efficient: 160Lm/W, PF>0.9
3. Φιλικό προς το περιβάλλον. Χωρίς γυαλί και υδράργυρο
4. Μεγάλη διάρκεια ζωής: 30000 ώρες διάρκεια ζωής
περπατήστε σε φωτιστικά led καταψύκτη

Χαρακτηριστικά φωτιστικών led walk in freezer:
1. Χρησιμοποιείται σε ψυγείο, καταψύκτη, ψυχρό αποθηκευτικό χώρο
2. High brightness and energy efficient: 160Lm/W, PF>0.9
3. Φιλικό προς το περιβάλλον. Χωρίς γυαλί και υδράργυρο
4. Μεγάλη διάρκεια ζωής: 30000 ώρες διάρκεια ζωής
Προσδιορισμός προϊόντος:
| Ονομασία προϊόντος | περπατήστε σε φωτιστικά led καταψύκτη |
| Ισχύς σε βάτ | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Μήκος | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Αποδοτικότητα | 160Lm/W |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλακτώδες /Διαφανές |
| Τάση εισόδου (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Αξιολόγηση IP | 65 |
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα) | 30000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Πλεονεκτήματα των φωτιστικών led με βόλτα στην κατάψυξη
Ελαχιστοποιημένο φλας με πηγή φωτός σε προϊόντα και δάπεδα, βελτιώνοντας την ορατότητα του προϊόντος.
Εξοικονόμηση ενέργειας μεταξύ 75 τοις εκατό και 80 τοις εκατό .
Απλώς επειδή δεν εκπέμπουν υπέρυθρες ή υπεριώδεις ακτίνες και δεν περιέχουν υδράργυρο ή γυαλί, καθιστώντας τα πιο υγιεινά και πιο φιλικά προς το περιβάλλον από τον φωτισμό φθορισμού.
Λειτουργούν ως κρυφή πηγή φωτός που βελτιώνει την πρόσβαση των αποθεμάτων και των πελατών στα αγαθά.
Ως αποτέλεσμα, εξοικονομούν κόστος συντήρησης και ταλαιπωρίες, ενώ διπλασιάζουν τη διάρκεια ζωής του κοινού φωτισμού φθορισμού σε ψυχρές περιοχές.
Περισσότερες λεπτομέρειες:





FAQ:
Ε: Ποιο είναι το MOQ σας;
Α: Υπάρχει χαμηλό MOQ (1 PC) για έλεγχο δειγμάτων. Μπορείτε να επιλέξετε τι θα θέλατε για τη δοκιμαστική παραγγελία.
Ε: Πώς πάει η πληρωμή;
Α: T/T (30 τοις εκατό καταθέσεις πριν από την κατασκευή, 70 τοις εκατό υπόλοιπο που οφείλεται πριν από την αποστολή), L/C κατά την όραση
Ε: Έχετε μια αμοιβή δείγματος;
Α: Το δείγμα πρέπει να πληρωθεί και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματα του δείγματος όταν παραγγείλετε μεγαλύτερο ποσό.
Ε: Επιλογές για αποστολή;
Α: Χρήση μιας υπηρεσίας express όπως DHL, UPS, TNT, FEDEX κ.λπ. Η παράδοση διαρκεί συνήθως 3 έως 7 εργάσιμες ημέρες.
Πράκτορας που καθορίζεται από τον πελάτη: Δώστε μας τα στοιχεία επικοινωνίας του πράκτορα αποστολής σας.
Εάν δεν έχετε αντιπρόσωπο, μπορούμε να προτείνουμε μια λογική υπηρεσία αποστολής που θα μεταφέρει τα προϊόντα σας με ασφάλεια.
Δημοφιλείς Ετικέτες: βόλτα στην κατάψυξη φωτιστικά led, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα










