Προϊόντα
Σωλήνας LED T8 με IP67 Αδιάβροχο
- Τσιπ 2835 led υψηλής ποιότητας- Μεγάλη διάρκεια ζωής
- Υψηλή φωτεινότητα
- Χαμηλή φωτεινή αποσύνθεση
Η Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. είναι ένας από τους καλύτερους κατασκευαστές και προμηθευτές σωλήνα t8 led με αδιάβροχο ip67 στην Κίνα. Καλώς ήρθατε να αγοράσετε ανθεκτικά προϊόντα προς πώληση εδώ και να λάβετε τιμοκατάλογο από το εργοστάσιό μας. Όλα τα προσαρμοσμένα προϊόντα είναι με υψηλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή.

Χαρακτηριστικά:
1.Τσιπ 2835 led υψηλής ποιότητας- Μεγάλη διάρκεια ζωής
2.Υψηλή φωτεινότητα
3. Χαμηλή φωτεινή αποσύνθεση
4.24/48/72/96 led, 0.3/0.6/0.9/1.2m προαιρετικά
5.Make από σανίδα βάσης Al, Εξαιρετική ανταλλαγή θερμότητας
| Ισχύς σε βάτ | 18W |
| LED Ποσ | 96 τεμ |
| Υλικό κελύφους | Νανόμετρο |
| φακός | Παγωμένος |
| Είσοδος AC | 85-265V |
| Τύπος LED | SMD2835 |
| Φωτεινή έξοδος | 130-160 lm/w |
| Συντελεστής ισχύος | >0.95 |
| Γωνία δέσμης | 270 μοίρες |
| CRI | >80 |
| Κλάση IP | IP67 |
Περισσότερες λεπτομέρειες


Εφαρμογή

Δημοφιλείς Ετικέτες: T8 led σωλήνας με ip67 αδιάβροχο, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα








