Προϊόντα
Φώτα Led για Καταψύκτες
Φώτα led για καταψύκτες

Ο προμηθευτής για θήκη ψύξης LED, καταψύκτη και επαγγελματικό φωτισμό εσωτερικών χώρων είναι η Benwei Retrofits για εμπορικούς ηλεκτρικούς εργολάβους. Για οποιοδήποτε έργο επαγγελματικού φωτισμού ή μετασκευή, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τον ιστότοπό μας για να συγκρίνετε και να αγοράσετε φωτιστικά για θήκες μπύρας, καταψύκτες, μπαρ και ψύκτες.
Οι λαμπτήρες πυρακτώσεως και φθορισμού, οι οποίοι είναι αναποτελεσματικοί, αντικαθίστανται από την τεχνολογία LED σε διάφορους κλάδους, συμπεριλαμβανομένων των βιομηχανικών, εμπορικών και οικιστικών χώρων. Τα οφέλη της τεχνολογίας LED φαίνονται σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανιών, συμπεριλαμβανομένων των πρατηρίων καυσίμων, των σούπερ μάρκετ και των εστιατορίων. Αυτές οι επιχειρήσεις μπορούν τώρα να φωτίζουν τα πολυάριθμα ψυγεία, ψυγεία και καταψύκτες που χρειάζονται για να διατηρούν τα τρόφιμα και τα ποτά κρύα, ενώ εξοικονομούν επίσης αρκετά μεγάλη ποσότητα ενέργειας.
Για τους εργολάβους που επιθυμούν να επιπλώσουν θήκες μπύρας, ψύκτες και καταψύκτες, η Benwei προσφέρει μια ποικιλία προϊόντων. Αυτό ισχύει τόσο για νέες εγκαταστάσεις όσο και για μετασκευές, δίνοντας στους εργολάβους την ελευθερία να αγοράσουν όποια επιλογή φωτισμού είναι πιο αποτελεσματική για την τρέχουσα εργασία. Για να βοηθήσουμε τους πελάτες σε κάθε στάδιο της διαδικασίας αγοράς, από την επιλογή ειδών έως τις εκπτώσεις επεξεργασίας, το προσωπικό υποστήριξης πελατών είναι διαθέσιμο καθ' όλη τη διάρκεια των εργάσιμων ωρών.
Επιλέξτε από τις κατηγορίες που αναφέρονται παρακάτω για να εντοπίσετε τα φώτα ψυγείου/ψύκτη που έχουν το σωστό μέγεθος και είδος για εσάς. Τα μεγέθη των λαμπτήρων ψύξης LED κυμαίνονται από 2 πόδια έως 6 πόδια. Μια ποικιλία από ανταλλακτικά LED Linear T8 φώτα είναι επίσης διαθέσιμα από εμάς.
Προσδιορισμός προϊόντος:
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα led για καταψύκτες |
| Ισχύς σε βάτ | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Μήκος | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Αποδοτικότητα | 160Lm/W |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλακτώδες /Διαφανές |
| Τάση εισόδου (V) | DC12 DC24V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Αξιολόγηση IP | 65 |
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα) | 30000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Περισσότερες λεπτομέρειες:
Τα 4 πόδια led ψυχρ φωτιστικά μας διαθέτουν ενσωματωμένη ψύκτρα αλουμινίου που τους επιτρέπει να λειτουργούν καλά σε θερμοκρασίες που είναι είτε εξαιρετικά υψηλές είτε εξαιρετικά χαμηλές.

Flicker Free
Όταν άναβαν, οι λαμπτήρες φθορισμού τρεμόπαιξαν και έκαναν έναν θόρυβο. Οι σωλήνες ψυγείου LED μας έχουν υποβληθεί σε εκτεταμένες δοκιμές για να παρέχουν φωτισμό χωρίς βουητό, χωρίς τρεμόπαιγμα.




Δημοφιλείς Ετικέτες: φώτα led για καταψύκτες, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
-
Φωτιστικό Led Ψυγείου ΚαταψύκτηΔείτε περισσότερα> -
Φως αισθητήρα κίνησης για καταψύκτηΔείτε περισσότερα> -
Φωτισμός κατάψυξης με μπαταρίαΔείτε περισσότερα> -
Λωρίδα φωτός Led κατάψυξηςΔείτε περισσότερα> -
T8 LED Cooler Light για σούπερ μάρκετΔείτε περισσότερα> -
Φώτα ψύξης 4 ποδιών LedΔείτε περισσότερα>









