Προϊόντα
Φωτιστικό LED για βαθιά κατάψυξη
2. Εξαιρετικά εξοικονόμηση ενέργειας
3. Εύκολη εγκατάσταση, επισκευή και συντήρηση
4. Μεγάλη διάρκεια ζωής: 30000 ώρες
φως led για βαθιά κατάψυξη

Χαρακτηριστικά:
φως led για βαθιά κατάψυξη
1. Αντοχή σε χαμηλή θερμοκρασία
2. Εξαιρετικά εξοικονόμηση ενέργειας
3. Εύκολη εγκατάσταση, επισκευή και συντήρηση
4. Μεγάλη διάρκεια ζωής: 30000 ώρες
Προσδιορισμός προϊόντος:
| Ονομασία προϊόντος | φως led για βαθιά κατάψυξη |
| Ισχύς σε βάτ | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Μήκος | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Αποδοτικότητα | 160Lm/W |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλακτώδες /Διαφανές |
| Τάση εισόδου (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Αξιολόγηση IP | 65 |
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα) | 30000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Περισσότερες λεπτομέρειες:





FAQ:
Q1. Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α: Το δείγμα χρειάζεται 3-5 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες για ποσότητα παραγγελίας μεγαλύτερη από
Ε3. Ο χρόνος και οι τρόποι αποστολής;
Α: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως χρειάζονται 3-5 ημέρες για να φτάσετε. Αεροπορική και θαλάσσια αποστολή επίσης προαιρετική.
Q4. Μπορώ να χρησιμοποιήσω τα φώτα απευθείας;
Α: Όχι, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας, θα σας προσφέρουμε το καταλληλότερο.
Δημοφιλείς Ετικέτες: φως led για βαθιά κατάψυξη, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα










