Προϊόντα
Βιομηχανικός Φωτισμός Καταψύκτη
1. Ασφαλής IP65 αδιάβροχος σωλήνας λαμπτήρων που χρησιμοποιείται ειδικά σε ψυγείο, καταψύκτη, ψυχρό χώρο αποθήκευσης.
2. Διατίθενται διάφορα μεγέθη: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. Τα εξαρτήματα λαμπτήρων ψυγείου LED είναι πλήρη, εύκολο στην εγκατάσταση.
Αποστολή ερώτησής
Εισαγωγή προϊόντος
βιομηχανικός φωτισμός καταψύκτη

Χαρακτηριστικά:
βιομηχανικός φωτισμός καταψύκτη
1. Ασφαλής αδιάβροχος σωλήνας λαμπτήρων IP65 που χρησιμοποιείται ειδικά σε ψυγείο, καταψύκτη, ψυχρό χώρο αποθήκευσης
2. Διατίθενται διάφορα μεγέθη: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm.
3. Τα εξαρτήματα λαμπτήρων ψυγείου LED είναι πλήρη, εύκολο στην εγκατάσταση.
Προσδιορισμός προϊόντος:
| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός φωτισμός καταψύκτη |
| Ισχύς σε βάτ | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Μήκος | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Αποδοτικότητα | 160Lm/W |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλακτώδες /Διαφανές |
| Τάση εισόδου (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Αξιολόγηση IP | 65 |
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα) | 30000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Περισσότερες λεπτομέρειες:





FAQ
1. Σωλήνας Led συμβατός με ηλεκτρονικό ballast
Ο σωλήνας led μας είναι συμβατός με όλα τα είδη έρματος. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το σωλήνα led μας για να αντικαταστήσετε τους παλιούς σωλήνες φθορισμού απευθείας χωρίςαφαίρεση της μίζας και του έρματος.
2. Εύκολη εγκατάσταση led σωλήνα
Ο σωλήνας led μας μπορεί να εγκατασταθεί εύκολα. Δεν χρειάζεται να αλλάξετε την κυκλοφορία του έρματος και να αφαιρέσετε τη μίζα. Μπορείτε απλά να αντικαταστήσετε
κατευθείαν οι παλιοί σωλήνες.
3. Ασφαλής σωλήνας LED Ο σωλήνας led μας είναι πολύ ασφαλής, ο οποίος μπορεί να τροφοδοτηθεί με ένα άκρο για την αγορά της Ευρώπης και της Αυστραλίας και να τροφοδοτηθεί με διπλό άκρο.
4. Οδηγημένος σωλήνας υψηλής απόδοσης και εξοικονόμησης ενέργειας
Η απόδοση του σωλήνα led φτάνει τα 150 lm ανά Watt, η οποία είναι εξαιρετική στην εξοικονόμηση ενέργειας.
5. Διεθνές Πρότυπο
Σωλήνας led εγκεκριμένο από DLC, CE, RoHS, C-tick και FCC.
Δημοφιλείς Ετικέτες: βιομηχανικός φωτισμός καταψύκτη, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα
Ένα ζευγάρι:
Kitchenaid Ψυγείο Καταψύκτης Φως
Επόμενη:
Φωτιστικό καταψύκτη κουζίνας
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει










