Προϊόντα

Φώτα Led Καταψύκτη
1. Ασφαλής IP65 αδιάβροχος σωλήνας λαμπτήρων που χρησιμοποιείται ειδικά σε ψυγείο, καταψύκτη, ψυχρό χώρο αποθήκευσης
2. Διατίθενται διάφορα μεγέθη: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm
3. Τα εξαρτήματα λαμπτήρων ψυγείου LED είναι πλήρη, εύκολο στην εγκατάσταση Προϊόν...
φώτα led καταψύκτη

Υπάρχουν διάφορα είδη φωτισμού. Είναι ζωτικής σημασίας να λάβετε την κατάλληλη απόφαση όταν πρόκειται για τον φωτισμό περιοχών που χρειάζονται εξειδικευμένα αντικείμενα ή απαιτήσεις για την αποφυγή τυχόν προβλημάτων στο μέλλον. Οι εφαρμογές για φωτισμό σε καταψύκτες θα ήταν ένας τέτοιος τομέας. Ένας καταψύκτης απαιτεί εξειδικευμένο φωτισμό που μπορεί να καλύψει τις ιδιαίτερες απαιτήσεις του, είτε πρόκειται για μια μικροσκοπική μονάδα σε ένα ψιλικατζίδικο είτε για μια πολύ μεγαλύτερη σειρά μονάδων που είναι διατεταγμένες ως μια συνεχής περιοχή καταψύκτη.
περιγραφή προϊόντος
1. Ασφαλής αδιάβροχος σωλήνας λαμπτήρων IP65 που χρησιμοποιείται ειδικά σε ψυγείο, καταψύκτη, ψυχρό χώρο αποθήκευσης
2. Διατίθενται διάφορα μεγέθη: 300mm, 600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm
3. Τα εξαρτήματα λαμπτήρων ψυγείου LED είναι πλήρη, εύκολο στην εγκατάσταση
Προσδιορισμός:
| Ονομασία προϊόντος | Λάμπες σωλήνων LED ψυγείου |
| Ισχύς σε βάτ | 6W / 10W / 12W / 18W / 24W |
| Μήκος | 300 mm / 600 mm / 900 mm / 1200 mm / 1500 mm |
| Αποδοτικότητα | 160Lm/W |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλακτώδες /Διαφανές |
| Τάση εισόδου (V) | AC 85-265V |
| PF | >0.9 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Αξιολόγηση IP | 65 |
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα) | 30000 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
Περισσότερες λεπτομέρειες:


Τσιπ LED High Lumen SMD2835
●Μπορεί να επιλεγεί ποικιλία τσιπ υψηλής CRI
●Τσιπ LED υψηλής φωτεινότητας SMD2835
●2700-7000Χρωματική θερμοκρασία K varlous προαιρετική
Κάλυμμα υπολογιστή καλής ποιότητας
●Μετάδοση φωτός έως και 98 τοις εκατό
●Διατίθεται παγωμένο/μαλακό λευκό/διαφανές κάλυμμα
●Αδιάβροχο IP65 με διάφανη κόλλα ΑΒ



FAQ
1. Λειτουργούν τα φώτα LED στους καταψύκτες;
Σε αντίθεση με την κοινή υπόθεση, οι λαμπτήρες, ακόμη και τα φώτα LED, δεν χρειάζονται επιπλέον ενέργεια για να λειτουργήσουν σε συνθήκες υπόψυξης.
2. Μπορώ να τοποθετήσω ένα φως μέσα στην κατάψυξη;
Το νέο ισχυρό φως LED που ονομάζεται Polar Brite δημιουργήθηκε μόνο για να φωτίζει τον καταψύκτη και το ψυγείο σας. Το έξυπνο φως αιχμής, μακράς διαρκείας που ενεργοποιείται με κίνηση μπορεί να ανεχθεί θερμοκρασίες κάτω από το μηδέν. Δεν χρειάζεται περίπλοκη καλωδίωση. Απλώς κολλήστε το στην επιφάνεια όπου θέλετε περισσότερο φως.
3.Οι λαμπτήρες που χρησιμοποιούνται στους καταψύκτες είναι διαφορετικοί;
Παρόμοια με αυτό, οι λαμπτήρες ψυγείου είναι κατασκευασμένοι για να αντέχουν το κρύο. Θα πρέπει να χρησιμοποιείτε μόνο έναν λαμπτήρα συσκευής, ο οποίος είναι ένας λαμπτήρας σχεδιασμένος να αντέχει στις σκληρές συνθήκες και τις θερμοκρασίες που συναντώνται στις συσκευές, ακόμα κι αν ένας συμβατικός λαμπτήρας μπορεί να χωρέσει φυσικά.
4.Πόση θερμότητα μπορούν να αντέξουν τα φώτα LED;
Τα περισσότερα κυκλώματα LED, εξαρτημάτων και ταινιών LED έχουν σχεδιαστεί για να λειτουργούν σε θερμοκρασίες 185 βαθμών F (85 μοίρες) ή υψηλότερες χωρίς να υποστούν αρνητικές επιπτώσεις στο προσδόκιμο ζωής, την αξιοπιστία ή τη λειτουργία τους.
Δημοφιλείς Ετικέτες: φώτα led καταψύκτη, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, αγορά, τιμή, καλύτερο, φθηνό, προς πώληση, σε απόθεμα, δωρεάν δείγμα







